top of page
Learning Alphabets_edited.jpg

ZAPISY

Zadzwoń lub napisz i zapisz swoje dziecko!

Zapisy: Aplikuj teraz

COTYGODNIOWE ZAJĘCIA DLA DZIECI

ANGAŻUJĄCA RUCHOWO NAUKA PRZEZ ZABAWĘ - PO ANGIELSKU!

Zajęcia językowe prowadzone są metodą immersji lub submersji.

Nauka angielskiego w ten sposób charakteryzuje się wysoką efektywnością. Immersja to przyswajanie języka w żywej formie - bez zapamiętywania pojedynczych słówek czy struktur gramatycznych. Takie podejście ma ogromne znaczenie dla całościowego zrozumienia języka. Długotrwałe słuchanie i mówienie po angielsku angażuje kilka zmysłów jednocześnie. Z czasem nauka przychodzi coraz szybciej łatwiej. Dzieci zapamiętują wyrażenia i zwroty gramatyczne intuicyjnie, ponieważ nie są wyrwane z kontekstu.

Submersja i immersja sprawiają, że dziecko nie tylko mówi, ale także zaczyna myśleć po angielsku, a rozmawiając z obcokrajowcem, nie będzie kiedyś zastanawiać się, jakich zwrotów czy konstrukcji gramatycznych użyć. Technika ta pozwala również na uniknięcie błędnych szyków zdań w przyszłości. Na jej skuteczność wpływa fakt, że umiejętności językowe dzieci szlifuję podczas atrakcyjnej dla dzieci zabawy i z wykorzystaniem dopasowanych do tematyki zajęć aktywności ruchowych!

COTYGODNIOWE ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY

Zajęcia całościowo prowadzone są w języku angielskim angażując młodzież do aktywnych konwersacji i doskonalenia umiejętności językowych.
Wspólnie przełamujemy barierę, budujemy śmiałość i pewność siebie w komunikacji oraz doskonalimy poprawność w posługiwaniu się językiem angielskim w mowie i piśmie. 
Każde zajęcia prowadzone są w oparciu o skrupulatnie przygotowany materiał tematyczny w formie prezentacji multimedialnej zawierający słuchowiska, czytanie ze zrozumieniem, struktury gramatyczne. Jednak wszystkie aktywności skonstruowane są tak, aby uczniowie doświadczyli używania żywego języka angielskiego i doskonalili umiejętności komunikacyjne, nie ma tutaj  nudnych kserówek!
Po każdej lekcji uczniowie dostają nowe słownictwo tematyczne do opanowania.
W ciągu roku szkolnego jesteśmy w stanie przerobić kilkadziesiąt działów tematycznych!
Dzięki temu uczeń będzie w stanie wypowiedzieć się na najważniejsze tematy oraz płynnie i bez stresu zbudować dialog z osobą anglojęzyczną. 
Młodzież w ten sposób przygotowuje się do wyjazdów zagranicznych, studiów czy pracy w j. angielskim.

COTYGODNIOWE KOREPETYCJE ONLINE

Są to korepetycje prowadzone w j. angielskim, rozwijające językowo z uwzględnieniem dbałości o materiał przerabiany w szkole. 

Autorskie lekcje tematyczne rozwijające kompetencje językowe ucznia zawierają także przygotowywanie go do testów i w razie potrzeby pomoc w pracach domowych ze szkoły.

Uczeń otrzymuje dostęp do mojej platformy e-learningowej, na której umieszczam wszystkie materiały z zajęć oraz dodatkowe słuchowiska, e-booki, repetytoria i tym podobne. 

bottom of page